June 18, 2015 - 12:38 PM
Feladó: Mazda6 Budapest
Üzenet: Szélvédő javítás céljából kerestem fel a céget! 3 órával később már túl voltam rajta pedig egy 20 centis repedés égtelenkedett közvetlenül előttem! Rugalmasak és nagyon korrektek, csak ajánlani tudom őket mindenkinek! |